Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahájení letní přípravy na sezonu 2014/2015

12. 7. 2014

V úterý 8.7.2014 jsme zahájili letní přípravu na sezonu 2014/2015. Během probíhajícího přestupního období se nám podařilo zatím získat V.Šabaty a J. Jonáka, kteří se do našeho týmu vrací po působení v Horních Kounicích, dále na přestup do našeho týmu přišel F.Gregor z Trstěnic a brankář P.Bulín z Únanova, který se popere o místo brankářské jedničky s M.Křepelem. Do přípravy se zapojili také staronoví hráči M.Hlávka a K.Vančura, kteří se vrací do týmu po zdravotních problémech a M.Kuřitka, který by se měl stát další naší posilou. 

Naopak svůj konec v našem týmu oznámili L.Klim, R.Sysel, kteří se rozhodli si dát pauzu od fotbalu, dále Z.Svoboda,  M. Věchet, kterému skončilo hostování z Bohutic, K.Tapšík, který bude pokračovat v jiném týmu, L.Bartuněk ze zdravotních důvodů a nejistá je situace ohledně našeho nejlepšího střelce M.Vyžrálka. Všem končícím hráčům přejeme hodně štěstí v osobním popřípadě fotbalovém životě a třeba se ještě někdy s nimi setkáme v budoucnu opět ve skalickém dresu.

Další změnou je příchod na pozici trenéra M.Březiny, který většinu týmu trénoval už od žáků spolu s M.Knapem. Tým pod jeho vedením má v nohách už po prvních dvou trénincích první desítku km v terénu, které jsou doplńovány cvičeními na hřišti zaměřenými na dynamiku. Doufám, že ten elán a tréninková účast, která je na začátku přípravy vydrží co nejdéle a pomůže nám v nadcházející sezoně, do které vstoupíme s razantně omlazeným kádrem, ve kterém to zatím vypadá, že bude nejstarší hráč Mich. Kölbl a ostatní členové týmu budou mladší 25 let a největší zastoupení budou mít dokonce hráči mladší 21 let. Z tohoto důvodu nejsou do nové sezony přehnané ambice, tým by se měl hlavně sehrát a oťukat a v budoucnu tyto zkušenosti prodat co nejlépe.

Před nadcházející sezonou jsme také narazili na velký problém ohledně domlouvání přátelských zápasů, kdy hodně námi oslovených týmů z různých důvodů naší nabídku nepřijalo, ale po velkém úsilí nakonec máme v plánu dostatek přátelských zápasů. Tento víkend máme nakonec volno, protože se nám v takto brzkém termínu nepodařilo sehnat soupeře. Další víkend v sobotu 19.7.2014 jedeme v 11:30 na turnaj do Jamolic, který je od 12:30. Na sobotu 20.7.2014 v 17:00 je na našem hřišti zatím domluven zápas s týmem Únanova B. Další  víkend v sobotu 26.7.2014 je náš tým přihlášen na turnaj v malé kopané v Horních Kounicích a v neděli 27.7.2014 v 17:30 je zatím domluven přátelský zápas s Jamolicemi a v neděli 3.8.2014 v 17:30 sehrajeme na našem hřišti generálku na novou sezonu proti Miroslavi C. 10.8.2014 v 10:15 nás pak čeká první zápas v nové sezoně, kdy na našem hřišti přivítáme Těšetice, tým který v minulé sezony sestoupil do naší skupiny.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář