Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost Rakšice - Skalice 2:5

28. 10. 2012

  Rakšice - Skalice 2:5 (1:2)

GolyM.Bílý (Knap), M.Hlávka (Knap), J.Jonák (bez asistence), M.Hlávka (bez asistence), J.Jonák (bez asistence).

 

 

Sestava: Patočka - Dočekal, Koudelka (70. min. Vošmera), Žitka, Weis - Jonák, Šabata, Binder, Bílý(46.min. Holas)- Knap(83. min. Venhuda), Hlávka.

V dalším zápase odjížděli naši hráči do Rakšic, kterým doma nešťastně podlehli 4:5. Ve 12 minutě se ujali vedení domácí golem Erkola. Ve 30. minutě ukázal domácím, jak se proměnují šance Bílý, který po přihrávce Knapa sám před brankářem srovnal na 1:1. V poslední minutě první půle vstřelil náš vedoucí gol Hlávka, který po rychlém útoku po levé straně umístil centr Knapa skluzem pod břevno. V 52. minutě po chybě domácích vstřelil třetí gol Jonák. V 70. minutě po další chybě zvýšil skore Hlávka.V 84 minutě dal náš pátý gol Jonák, když po centru z levé strany, který domácí golman neudržel dával míč do prázdné branky. V 89. minutě kosmeticky upravil skore domácí Reksa. Poděkování patří všem hráčům, kteří nastoupili do utkání v tak nepříznivých podmínkách, za velkou bojovnost a nasazení si zasloužili zvítězit.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář