Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost Skalice - Hostěradice 4:0

4. 11. 2012

   Skalice - Hostěradice 4:0 (1:0)

Goly: J.Jonák, V.Šabata, V.Šabata (), M.Hlávka.

Sestava: Patočka - Dočekal, Koudelka (65. Vošměra), Žitka, Weis - Holas, Šabata (75. Venhuda), Binder, Jonák, - Hlávka, Knap. 

V dalším domácí zápase čekalo naše hráče derby s Hostěradicemi, které v případě výhry mohli přeskočit v tabulce. Od první minuty byli naši hráči nebezpečnější. Hned na začátku zápasu vstřelili naši hráči první gol, když Knap šel do souboje s brankářem, který díky tomu míč minul a Jonák uklidil míč do prázdné branky. V dalším průběhu první půle ještě jednou zachránilo hosty břevno. Druhá půla byla vyrovnaná, ale hosté narozdíl od našich hráčů nedokázali vstřelit branku. Druhý náš gol vstřelil Šabata, který utíkal po dlouhém autovém vhazování Žitky sám na brankáře a prostřelil ho střelou pod břevno. Třetí gol vstřelil opět Šabata, který po akci Bindera na levé straně vystřelil z hranice šestnáctky přesně k tyči. Poslední gol vstřelil Hlávka, který dorazil míč do prázdné branky, poté co hostující brankář neudržel střelu našeho týmu. Hosté také mohli vstřelit branky, ale většinu jejich akcí a střel zblokovala dobře pracující obrana. 3 body zůstali zalouženě na domácí půdě. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář