Miroslav C - Skalice 7:2 (2:1)

Goly : M.Hlávka (Mich. Kölbl), M.Hlávka (Venhuda).

Žluté karty - L.Venhuda, A.Hlávka, Zd.Svoboda st.

Sestava: A.Hlávka - K.Tapšík, R.Gottlieb, Zd. Svoboda st., Mar. Kölbl - J.Neuman, L.Venhuda, M.Kratochvíl, V.Křepela - M. Hlávka, Mich. Kölbl.

Další zápas jsme sehráli na hřišti soupeře, na kterého se nám dlouhodobě nedaří a to nakoenc potvrdil i výsledek. Opět jsme měli velké množství absencí. Oproti minulé základní sestavě chybělo pět hráčů: Sysel, M.Bílý, T.Svoboda (pracovní důvody) a dvojice nejlepších našich střelců v této sezoně M.Vyžrálek (zdravotní problémy) a L.Bartuněk (posvícení). Nakonec jsme nastoupili v 11 lidech, do branky nastoupil A.Hlávka a v útoku dorostenec M.Hlávka. Od začátku zápasu na nás domácí vlétli a už v deváté minutě se ujali vedení 1:0. Domácí byli aktivnější,ale jejich šance končili většinou na vápně nepřesnými přihrávkami, my jsme zahrozili dvěma střelami, které těsně minuli branku. Zhruba v 30 minutě jsme srovnali, když Mich.Kölbl šel z úhlu sám na branku jeho střela šla těsně vedle, ale M Hlávka ji ve skluzu usměrnil z pomocí teče obránce do branky. To vyprovokovalo domácí ještě k větší aktivitě a jejich velký tlak nakonec vyústil v pěknou kombinační akci, kdy zakončovali do prázdné branky. Do konce poločasu jsme ještě přečkali nějaké šance a do kabin se šlo se stavem 2:1. ve druhé půli se stáhl Venhuda na stopera, Tapšík na předstopera a Gottlieb na střed zálohy. I v druhé půli byli lepší domácí a hned po šesti minutách druhé půle jsme inkasovali třetí gol. Za chvíli po zaváhání Kölbla čtvrtý gol. Na tento gol jsme jsme odpověděli pěknou brankou, kdy Venhuda vyslal nádherný pas za obranu na Hlávky a ten prostřelil brankáře podruhé. Pátý gol jsme inkasovali z penalty po faulu brankáře na domácího útočníka. Šestý a sedmý gol padli po našich chybách do rozhozené obrany. V druhé půli jsme si vypracovali ještě nějaké další možnosti,  ale nedokázali jsme je využít.