Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rybníky - Skalice 4:0 (2:0)

25. 5. 2014

  Rybníky - Skalice 4:0 (2:0)

 
G: Hrubý Rudolf 2, Světlík, Šnefenberg

Žlutá karta: 

Sestava - L.Klim - R.Sysel, R.Žitka, Zd.Svoboda, Mar. Kölbl - V.Křepela, M.Kratochvíl, R.Gottlieb, M.Bílý - Mich. Kölbl, F.Gregor 

K dalšímu zápasu jsme zajížděli na půdu Rybníků, které jsou na třetím místě tabulky a jedná se o tým se kterým se nám dlouhodobě nedaří. K situaci ohledně skládání sestavy se raději nevyjadřuji, protože k tomu nemám slov. V zápasu jsme se tedy museli obejít bez našich nejzkušenějších hráčů, naštěstí však máme v týmu hráče, kterým není osud mužstva lhostejný a do zápasu nastoupili i přes velké vedro, skutečnosti, že už pravidělně nenastupují a bylo zřejmé, že velké šance na úspěch v tomto zápasu nemáme (Mich. Kölbl, Z.Svoboda). Velký respekt zaslouží zejména Z.Svoboda, který i přes svůj věk a opravdu velké horko odehrál velmi kvalitní výkon. Vývoj zápasu nás však překvapil, domácí byly sice lepším týmem, který si vypracoval trvalou převahu a řadu možností, ale také my jsme zahrozili několika velkými šancemi. První gol zápasu dali domácí bohužel poměrně brzy, kdy odvrácený míč hlavou skončil na kopačce domácího hráče, který sí míč zpracoval a uklidil míč přízemní střelou k tyči, na kterou náš brankář nemohl zareagovat. Druhý gol dali domácí po křídelní akci, kdy přízemní míč před brankou našel domácího útočníka, který jej uklidil do prázdné branky. Domácí si samozřejmě vypracovali také další možnosti ke skórování, ale jejich střely buď zneškodnil náš brankář nebo letěly vedle branky. My jsme hrozili zejména nákopy, díky kterým jsme si vypracovali řadu brejků, které však často zbrzdila nepřesná finální přihrávka. Kromě těchto možností jsme si vypracovali také tři jasné golové šance, které však dvakrát Mich. Kölbl a Kratochvíl neproměnili, když Kratochvílovu střelu vykopával z prázdné branky domácí stoper Vybíral. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:0 pro domácí.

Druhá půle opět začala našimi možnosti, ke kterým nám vydatně pomáhala domácí defenzíva, ale tyto akce zůstaly opět nevyužity. Hra měla stejný průběh jako v první půli a také třetí a čtvrtý gol padl po podobných situacích jako druhý gol, když domácí hráči dostali z křídelních prostorů míč před branku, kde byl velký počet domácích hráčů, kteří byly nepokryti a neměli problém uklidit míč do prázdné branky. Domácí měli ještě další možnosti, které však už zůstaly nevyužity díky našemu brankáři a nepřesné střelbě. V poslední minutě nám také pomohla tyč po střele domácího středopolaře. My jsme si opět vypracovali velké šance, které volali po golu, ale střela Žitky mířila vedle, průniky Gottlieba také neskončily golem, samostatný nájezd Křepely z úhlu skončil střelou nad domácí svatyni a poslední šanci měl Mich. Kölbl, který se snažil z velké vzdálenosti obstřelit domácího vyběhnutého brankáře, ale také jeho střela branku netrefila. Zápas jsme tedy prohráli 4:0, když nás soupeř v poli přehrával, ale paradoxně my jsme si vypracovali větší množství vyloženějších šancí, které jsme však nevyužili a zřejmě i kdyby se hrálo do rána tak kýženou branku nevstřelíme. V dalším zápase nás čeká na domácím hřišti tým Olbrtamovic B.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář