2. 6. 2014

G: Kellner 2, Paračka, Holas

Žlutá karta: V.Křepela

Sestava - L.Klim - R.Sysel, R.Žitka, Mar. Kölbl, M.Kratochvíl - V.Křepela, M.Bílý (57.J.Neuman), M.Věchet, R.Gottlieb (62.Z.Svoboda) - K.Tapšík, F.Gregor (52.Mich. Kölbl)

V dalším domácím zápase náš čekal tým Olbramovic B. Těžko k zápasu něco psát, protože jsme prodloužily sérii posledních nepodařených zápasů, ve kterých se nám vůbec nedaří. V první půli se hrál poměrně vyrovnaný zápas, ve kterém byli hosté mírně aktivnější a i když si vypracovali pouze 3 vyložené šance, tak jim to stačilo na vypracování dvoubrankového náskoku. Úvodní gol zápasu dali hosté po samostatném úniku jejich útočníka, ke kterému se dostala přízemní přihrávka, kterou se nám nepodařilo odvrátit a hostující hráč svým zakončením nedal šanci našemu brankářovi. Druhou velkou šanci hosté spálili, když jejich útočník, který byl sám před našim brankářem střelou levou nohou vysoce překopl naší branku. Třetí šanci si vypracovali krátce před závěrečným hvizdem úvodní půle, kdy po nedorozumění v naší obraně se dostal k míči hostující hráč, který centrem našel hruď dalšího hráče, který jej usměrnil do sítě. My jsme zahrozili pouze pár střelami z dálky, které však byly nepřesné. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:2.

Druhá půle byla z naší strany velmi špatná, kdy jsme nechávali hostům hodně prostoru a ti si tak v pohodě dokráčely ke třem bodům. I v druhé půli nám vstřelili dva goly, když třetí gol padl po dlouhém autu do vápna, na který si naběhl nekrytý hostující hráč a hlavou usměrnil míč do sítě. Poslední gol padl po rohovém kopu, který našel přesně hlavu hostujícího hráče a ten rozvlnil síť počtvrté. My jsme si vypracovali největší a asi i jedinou opravdovou šanci až těsně před koncem zápasu, kdy po přihrávce Neumana běžel Věchet sám na brankáře, který však jeho nájezd zneškodnil. Příští týden hrajeme poslední zápas sezony proti Tavikovícím a snad už konečně prolomíme sérii bež vstřeleného golu.