Skalice - Tavíkovice 6:1 (1:0)

11. 8. 2013

G: M.Věchet (K.Tapšík), B.Hajzner (K.Tapšík), B Hajzner (...), M.Věchet (M.Hlávka), K.Tapšík (odr. míč), B.Hajzner (K.Tapšík) - Fendrych

Sestava -  L.Klim - R.Sysel, B.Hajzner, Zd.Svovoda (75. Mar.Kölbl), R. Gottlieb - L.Bartuněk (46. M.Hlávka), B.Horák, M.Věchet, V.Křepela - K.Tapšík, M.Vyžrálek.

V prvním zápase v novém ročníku jsme v prvním zápase narazili na tým z Tavíkovic, který v loňské sezoně skončil na předposledním místě, ale v jarním zápase na jejich hřišti jsme pouze remizovali a tak jsme měli soupeři co oplácet. Nastoupili jsme v silném složení, kdy nám chyběl pouze Kratochvíl, který byl na dovolené. V prvním poločasu jsme byli lepším týmem, ale také hostě si vypracovali čtyři šance, které však nedokázali pořádně ani zakončit. My jsme si vypracovali také řadu šanci, ale Vyžrálek, Tapšík, Horák i Bartuněk své šance nevyužili. Jediný, kdo se trefil v prvním poločase byl Věchet, který po přihrávce Tapšíka prostřelil brankáře střelou z hranice šestnáctky.

Ve druhé půli jsme byli jasně lepším týmem, soupeře jsme jasně přehrávali a svoji převahu zúročili také goly. Na 2:0 zvyšoval nový muž v naší sestavě Hajzner, kdy jeho přízemní střela byla sice ještě tečována, ale i tak skončila v síti. Třetí gol padl po nádherné kombinační akci našeho týmu kdy jsme se prokombinovali až k vápnu, kdy Hajzner střelou k tyči překonal brankáře potřetí. Čtvrtý gol přidal Věchet po situaci, kdy se před ním rozestoupila hostující obrana a tvrdou střelou prostřelil brankáře počtvrté. Pátý náš gol padl po skrumáži, kdy se míč dostal k Tapšíkovi a ten jej trefil přesně k tyči. Hosté vstřelili čestný gol po našem zaváhání v obraně, když se jejich hráč dostal přes několik našich hráčů a vystřelil pěkně pod břevno. Poslední náš gol vstřelil Hajzner, který natáhl za vápnem na střelu a ta skončila v šibenici hostující branky a tímto uzavřel hattrick v jeho prvním zápase za náš tým. Mnoho dalších naších šancích už bylo nevyužito, a proto skončil zápas naší zaslouženou výhrou 6:1. Příští týden nás čeká v sobotu zápas ve Vedrovicích se zdejším béčkem.