30. 3. 2014

G: F.Gregor (odr.míč), M.Vyžrálek (F.Gregor), M.Vyžrálek (R.Sysel) - J.Čepera 2, A.Červínek, D.Větříček.

Žlutá karta:

Sestava - L.Klim - K.Tapšík, R.Sysel, Z.Svoboda (76.M.Křepela), M.Kratochvíl - J.Neuman (61.V.Křepela), L.Bartuněk, M.Věchet, R.Gottlieb - M.Vyžrálek, F.Gregor.

V prvním jarním zápase nás čekal tým Vedrovic B, se kterým jsme na podzim prohráli výsledkově jednoznačně 0:4. V sestavě chyběli nemocní Kölbl a Bílý a Žitka, který byl na veletrhu. První poločas jsme byli aktivnějším celkem, ale nepodařilo se nám naše šance využít. Nejprve si vypracoval dvě možnosti Gregor, který však branku přestřelil. Hostujícího brankáře jsme zkoušeli překonat i střelami z dálky, ty však nebyli přesné a když už trefili branku jako třeba střela Sysla, tak jí hostující brankář s problémy zneškodnil. Tento hráč měl v první půli ještě jednu slušnou možnost, ale odražený míč, který ho našel na hranici vápna řešil silově a střela mu vůbec nesedla. Největší šance měl však náš útočník Vyžrálek, který se po dlouhých nákopech dostal třikrát za obranu hostů do úniku, ale jeho střely mířili vedle. Hosté si vypracovali v první půli dvě velké šance, v první jejich útočník, který byl sám před brankářem na velkém vápně, vystřelil hodně vedle. Druhou vyloženou šanci si vypracovali v již nastaveném čase, kdy jejich druhý útočník běžel sám na našeho brankáře, ale ten jeho střelu vykopl nohou.

Druhá půle nabídla sedm branek, bohužel v naší síti jich skončilo o jednu více. V 53. minutě se ujali vedení hosté, když centr vyrazil náš brankář pouze na velké vápno , kde byl osamocený hostující záložník a svou střelu uklidil nechytatelně do horního rohu branky. Šanci na vyrovnání jsme nevyužili, když v dalším sólovém úniku zakončil Vyžrálek nad a hosté nás potrestali druhým golem. Náš brankář neudržel zakončení z velké vzdálenosti a z úhlu, které před nim skočilo a hostující útočník, který byl sám před brankářem uklidil v pohodě míč do sítě podruhé. Nám se podařilo vstřelil konktatní gól Gregorem, který po závaru nakonec uklidil míč do sítě. Šanci na vyrovnání si vypracoval také Gottlieb, ale jeho tvrdá střela z úhlu pouze vyprášila rukavice hostujícího brankáře. Jelikož jsme prohrávali, tak jsme se tlačili hodně do útoku a hosté měli více prostoru pro brejky a právě jeden takový se jim podařilo zakončit třetím golem, když jejich útočník utekl naší obraně a samostatný únik zakončil střelou, která smolně prošla našemu brankáři pod rukou. Čtvrtý gol vstřelili hosté po střele z úctihodné vzdálenosti, která však našeho mírně povyblěhlého brankáře zaskočila a přeletla jej. Bohužel až kolem 70. minuty se nám podařilo vstřelit dva kontaktní goly, když hostující obraně opět utekl Vyžrálek a tentokrát nedal brankáři šanci. Naši největší šanci na vyrovnání měl po autu Věcheta Sysel, ale jeho hlavička bohužel přelétla, jak brankáře tak i branku. V prvním zápase jara jsme tedy bohužel prohráli, když jsme doplatili na smolné inkasované goly a produktivitu za vyrovnaného stavu. Příští týden zajíždíme na půdu velmi těžkého soupeře z Loděnic, ale třeba se nám podaří tento tým překvapit.