Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vedrovice B - Skalice 4:0 (1:0)

18. 8. 2013

 Vedrovice B - Skalice 4:0 (1:0)

G: Pavel Slaný 2, Vojtěch Bohdanský, Tomáš Sigmund - 

Žluté karty:

Sestava -  L.Klim - R.Sysel, B.Hajzner, Zd.Svovoda, R. Gottlieb (70. Mar. Kölbl) - L.Bartuněk (46. M.Kratochvíl), B.Horák (75. Mich. Kölbl), K.Tapšík, V.Křepela (46. M.Věchet) - M.Hlávka, M.Vyžrálek.

Ve druhém kole jsme nastoupili v sobotu proti Vedrovicím B, kteří v minulm zápase uhráli remízu na hřišti Trstěnic. Na zápas jsme se sešli v plném složení, pouze Věchet zůstal na lavičce z důvodu zranění paty. V prvním poločase byli v úvodní dvacetimunutovce lepší domácí, kteří hrozili zejména díky rychlému přechodu do útoku a šikovnosti jejich levého útočníka, který nám dělal velké problémy. V této době si vypracovali několik šancí, z nichž dvě největší s velkým vypětím sil vytáhl náš brankář na břevna. Postupem času jsme se také osmělili a vypracovali jsme si také několik šancí, když dvě střely Tapšíka za hranicí vápna vytáhl domácí brankář na břevno. Největší šanci jsme měli po povedém výkopu našeho brankáře, kdy šel sám na brankáře Vyžrálek, domácí obrana ho však faulem rozhodila a poté zakončil pouze do vyběhnuvšího brankáře. Když už vypadalo, že se do kabin pujde za bezbrankového stavu se domácí prosadili střelou z vápna, když se nám nepodařilo dostat míč z tohoto prostoru pryč. Šanci na gol si vypracoval poté ještě Sysel, ale jeho hlavička po standartní situaci minula těsně šibenici domácí branky.

Do druhé půlky nastoupil indisponovaný Věchet a Kratochvíl s cílem otočit výsledek zápasu, což se nám bohužel nepodařilo. I ve druhém poločase domácí stále hrozili z velmi nebezpečných brejků a naopak my jsme se nedokázali střelecky prosadit. Šanci na srovnání měl Věchet, když jeho tvrdá střela z přímého kopu těsně minula šibenici domácí branky. Domácí si vypracovali ještě větší šanci, když jejich útočník, který nám vstřělil první gol, po nedorozumění v naší obraně šel sám na našeho brankáře, který proti němu nevyběhl, ale to ho asi překvapilo, a proto tuhle vyloženou šanci zakončil slabým zakončením do brankáře. O chvíli později si to však tento hráč vynahradil, když jeho nádherná střela za vápnem zapadla nechytatelně do šibenice naší branky. Třetí gol přidali domácí z pokutového kopu po faulu Gottlieba na domácího útočníka, který byl nejlepším hráčem na hřišti. Ten se nakonec prosadil golově také, když využil brejku, ve kterém utekl naší obraně, následně zaseknul míč do střelu a pohodlně obstřelil našeho brankáře. My jsme si vypracovali také řadu šancí, ale bohužel nám nebylo přáno a asi by jsme nedali gol, i kdyby jsme hráli do neděle. Vybavuji si dvě šance Hlávky, kdy bohužel minul branku, Vyžrálek trefil tyč, Sysel minul po hlavičce domácí branku a těch šancí bylo určitě víc. V zápase, kde jsme čekali tři body tedy přišla nečekaná ztráta a doufejme, že se z tohoto zápasu poučíme a příště předvedeme lepší výkon. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář