Skalice - Trstěnice 4:0 (2:0)

4. 10. 2015

G: J.Jonák (R.Till), V.Šabata (J.Jonák), V.Šabata (R.Křepela), R.Křepela (R.Till)

Žlutá karta:

Sestava domácích - M.Křepela (46.L.Klim) - R.Žitka, M.Kratochvíl, Mar.Kölbl, R.Gottlieb (65.M.Bílý ml.) - P.Kudláček (46.Z.Weis), R.Křepela, P.Krotký, R.Till - V.Šabata, J.Jonák

Sestava hostů - J.Březina - J.Sklenský, F.Korek, M.Bystrý, P.Blaha - M.Novák, L.Molík, J.Vacek, Z.Šarközi

Po hodové prohře v Loděnicích nás v dalším zápase čekal na domácím hřišti tým Trstěnic. Soupeř měl velké problémy se sestavou a tak celý zápas odehrál pouze v devíti hráčích, což také ovlivnilo průběh utkání. Celý zápas byl ve znamení velké defenzívy hostů, ve které kraloval kapitán hostů Sklenský a občasných brejků vedených rychlým Novákem a naší stálé převahy. Vedení jsme se ujali v 7.minutě, kdy Till rychle rozehrál rohový kop a Jonák svou hlavičkou využil nerozestavené obrany hostů. Druhou branku jsme přidali těsně před přestávkou, kdy Jonák vyslal uličkou Šabaty, který střelou na zadní tyč rozvlnil síť podruhé. V první půli jsme si vypracovali snad deset šancí, ale v dnešním zápase neměli oba naši útočníci v koncovce svůj den a tak se spíše předháněli v zahazování šancí. Hosté zahrozili v první půli pouze standartkou Sklenského z velké dálky a akcí Nováka, který však zakončil svůj brejk slabou střelou. První půle z tohoto důvodu skončila našim vedením 2:0

Druhá půle měla obdobný průběh jako první půle, ale náš výkon se oproti první půli zhoršil, asi pod vědomím našeho dvoubrankového vedení. I přesto jsme si vypracovali mnoho dalších vyložených šancí, ale pokračovali jsme v zahazování šancí z první půle, a proto jsme proměnili pouze dvě. V 76. minutě usměrnil na přední tyči hlavou Šabata rohový kop R.Křepely do šibenice hostující branky a v 83. minutě se trefil pěknou střelou ze střední vzdálenosti R.Křepela po přiťuknutí od Tilla. Hosté zahrozili opět standartní situací Sklenského z velké vzdálenosti a průnikem Nováka po kratší malé domů od Kölbla, ale brankář Klim včas vyběhl a s touto šancí si poradil. Zápas tedy skončil naší výhrou 4:0, když můžeme být rádi, že náš špatný den v koncovce vyšel zrovna na zápas proti devíti hráčům. Další týden zajíždíme kvůli posvícení v Morašicích netradičně v sobotu na hřiště Troskotovic.