Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skalice - Jezeřany B 1:0 (0:0)

9. 4. 2017

Skalice - Jezeřany B 1:0 (0:0)

G: Jan Jonák (M.Kratochvíl)

Žluté karty: L.Venhuda

Sestava domácích - R.Venhuda - R.Žitka, M.Kratochvíl, Mar.Kölbl, R.Gottlieb (46.D.Vorbis) - L.Bartuněk (46.M.Křepela), R.Křepela, L.Venhuda, Jan Jonák - V.Šabata, M.Vyžrálek (80.Jakub Jonák)

Sestava hostů - L.Vlk - M.Adámek, J.Šmíd, M.Hájek, D.Otoupal - Mil.Hájek, T.Soukop, T.Popela, D.Novotný - M.Badin, J.Popela (46.D.Lang)

V dalším zápase jsme na našem hřišti přivítali rezervu Jezeřan pyšnící se nejlepší obrannou v soutěži. Soupeř však v jarní části sezony řeší problémy na brankářském postu, a tak se tentokrát v brance objevil stoper L.Vlk. My jsme do zápasu vstoupili aktivně a v úvodní dvacetiminutovce jsme byli jednoznačně aktivnějším týmem, ale přes dobře bránícího soupeře nám dělalo problémy dostávat se do vyložených brankových příležitostí. Do největší příležitosti se tak dostal po autovém vhazování V.Šabata, ale jeho hlavička trefila pouze rukavice hostujícího brankáře. Po dvaceti minutách se hra v poli vyrovnala, ale hostům se nedařilo přes naší dobře fungující defenzívu dostávat do nebezpečných situací, a tak první střela hostů na naší branku byla až těsně před koncem půle ze standartní situace, která však mířila přesně na našeho brankáře. My jsme si do konce první půle připsali ještě dvě velmi nebezpečné zakončení, ale tvrdou střelu L.Venhudy pod břevno dokázal hostující brankář vyrazit na rohový kop a hlavička M.Vyžrálka po rohovém kopu přelétla jen těsně hostující břevno. První půle tedy skončila bezbrankovou remízou.

Hned v úvodu druhé půle se nám podařilo dostat do vedení, kdy přízemní centr M.Kratochvíla prošel až na Jana Jonáka, který netradičně pravou nohou překonal hostujícího brankáře. Druhá půle poté poté nabízela vyrovnanou hru, ale hostům se nedařilo v ofenzivní části, a tak se za celý zápas prezentovali pouze pár střelami ze střední vzdálenosti, které nemohli našeho brankáře překvapit. My jsme se sice dostali do pár nebezpečných situací, ale také nám se už nepodařilo hostujícího brankáře znovu překonat. Z naší strany se do největší příležitosti dostal znovu Jan Jonák, ale jeho tvrdá střela jen vyprášila rukavice hostujícího brankáře. Dále se do pár nebezpečných brejků dostali naši útočníci M.Vyžrálek a L.Venhudy, ale také jejich příležitosti k brance nevedly. V napínavém zápase se nám tak podařilo zasloužené zvítězit, když jsme hosty za celý zápas nepustili do vyložené šance a může nás jen mrzet, že se nám nepodařilo přidat druhou branku, aby jsme mohli zápas dohrávat v klidu. Zatím v naší hře na jaře chybí větší lehkost, ale i tak musíme být spokojeni, protože se nám daří alespoň získávat body. Příští neděli o Velikonovích nás čeká zápas na horké půdě Trstěnic.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář