16. 10. 2016

Skalice - Miroslav B 1:3 (1:1)

G: R.Křepela (V.Šabata) - K.Mitráš, M.Kratochvíl, J.Dvořák PK

Žlutá karta:

Sestava domácích - R.Venhuda - R.Sysel, M.Kratochvíl, Mar. Kölbl (44. F.Gregor), D.Vorbis - R.Křepela, L.Venhuda (80.Jakub Jonák), M.Křepela, M.Knap (46. Mich. Kölbl) - V.Šabata, M.Vyžrálek

Sestava hostů - Z.Kohoutek - M.Dostál, P.Škuta, T.Urbánek, J.Dvořák - M.Priml, P.Juračka, L.Ryšavý, M.Drlík (56.T.Marek) - M.Kratochvíl, K.Mitráš

Po dvou prohrách na venkovních hřištích jsme na našem hřišti přivítali tým Miroslav B. Opět jsme se museli vypořádat s několika absencemi, ale i tak jsme šli do zápasu s jasným cílem zvítězit. Jako první však zahrozili hosté, kdy se ke střele zpoza vápna dostal Priml, ale jeho střela těsně minula šibenici naší branky. O chviličku později jsme zahrozili my, když se sám před brankářem ocitl R.Křepela, ale jeho přehození brankáře skončilo pouze na břevně hostující branky. Aktivní úvod zápasu s obou stran byl korunován brankou ve 4.minutě, kdy do pokutového území poslal centr hostující Kratochvíl a tento centr našel nohu Mitráše, který zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Po této brance jsme byli jednoznačně aktivnějším týmem, ale urputná defenzíva hostů nám dělala velké problémy, a proto výsledkem naší převahy bylo kromě spousty zakončení také mnoho našich ztrát při kombinacích na útočné polovině. Od 10. minuty však byla naše převaha místy drtivá, ale ve svých šancích jsme zejména trefovali hostujícího brankáře nebo soupeřovi bránící hráče, a tak se nám podařilo vstřelil vyrovnávající branku až ve 27.minutě, kdy Mich.Křepela přihrál V.Šabatovi, který přiťukl míč do křídla na rozběhnutého R.Křepely, který procedil mezi nohami hostujícího brankáře. První půle tak skončila remízou 1:1, kdy jsme doplatili opět na naší horší střeleckou produktivitu,

Do druhé půle jsme byli nuceni udělat ze zdravotních důvodů dvě střídání a možná i to byl důvod, že druhá půle byla z naší strany rozpačitá. Ve druhé půli jsme se už nedostali do tolika příležitostí jako v první půli, začali jsme více nakopávat míče a naše mírná převaha v poli končila ve vzdálenosti 20 metrů před brankou hostů, kde naše útoky spolehlivě pochytávala hostující obrana. Naše útočná snaha a postupem času větší neklid v útočné fázi vyhovoval hostům, kteří tak měli více prostoru na jejich nebezpečné kontry. Do 72. minuty zápas směřoval k remíze, ale poté si na standartní situaci z poloviny hřiště naběhl hostující Kratochvíl a hlavičkou k tyči překonal našeho brankáře. Poté jsme se sice dostali k několika zakončením, které však postrádali větší přesnost nebo mířili na brankáře hostů, a tak v 88.minutě rozhodli definitivně zápas hosté, kdy R.Křepela v pokutovém území zfauloval Kratochvíla a nařízenou penaltu proměnil Dvořák. V zápase jsme tedy prohráli a bohužel jsme opět doplatili na to, že jsme v první půli nedokázali soupeři brankově odskočit a korunovat svou převahu v poli. Příští týden nás čeká vedoucí tým Rybníků, kde bude velmi složité dostat se z naší současné krize.