Suchohrdly u Miroslavi - Skalice 6:1 (3:1)

27. 8. 2017

Suchohrdly u Miroslavi - Skalice 6:1 (3:1)

G: T.Strečko 2, L.Konrád PK, M.Vrba, M.Svoboda, K.Golčiter - M.Vyžrálek (T.Kacký)

Sestava hostů - R.Venhuda (46.M.Křepela) - R.Žitka, M.Kratochvíl, Mar.Kölbl, R.Gottlieb - R.Křepela (80.M.Novotný), V.Šabata, L.Venhuda, Jan Jonák (46.J.Vacek) - T.Kacký, M.Vyžrálek

Sestava domácích - K.Hanzlík - Mar.Lukas, K.Golčiter, P.Prosecký, O.Hlavnička (84.J.Demek) - P.Janda, D.Kraus, M.Svoboda (80.M.Zálešák), L.Konrád - M.Vrba (85.Mich.Lukas), T.Strečko

V dalším kole jsme zajížděli na půdu Suchohrdel u Miroslavi. Hned ve 2.minutě jsme se mohli dostat do vedení, když se po centru Jana Jonáka dostal v pokutovém území do zakončení M.Vyžrálek, jehož střela však mířila nad branku. Domácí hned z první nebezpečné akce udeřili, když v 7.minutě spadl v pokutovém území po kontaktu s M.Kratochvílem jeden z útočících hráčů a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil L.Konrád. Netrvalo však dlouho a bylo srovnáno. V pokutovém území se dostal k zakončení V.Šabata, jehož zblokovaná střela skončila u T.Kackého, který zpracoval míč pro M.Vyžrálka a ten křižnou ranou překonal domácího brankáře. Domácí měli sice v první půli převahu v poli, ale nebezpečnějším týmem jsme byli my, avšak druhou branku se nám přidat nepodařilo. Střely M.Vyžrálka i T.Kackého z dobrých pozic mířily mimo tři tyče a s přízemní střelou T.Kackého si domácí brankář poradil. Na straně domácích zahrozil Strečko, jehož rána z hranice šestnáctky prolétla těsně od naší šibenice. V 30.minutě přišel smolný moment, když náš brankář už držel míč ve svých rukavicích, ale ten mu vypadl a od dobíhajícího R.Žitky se míč odrazil směrem k naší prázdné brance, kde míč dorazil do sítě Vrba. V 40.minutě pak přidali domácí po přímém kopu třetí branku, když Svobodova placírka skončila u levé tyče naší branky. V první půli jsme tedy doplatili na neproměněné šance a smolné inkasované branky, díky čemuž odcházeli domácí do kabin s vedením 3:1.

Do druhé půle jsme byli nuceni provést dvě střídání a tyto změny se projevily na našem výkonu. Domácí navíc hned z první příležitosti vstřelili čtvrtou branku, když se po závaru dostal k míči Golčiter, který střelou ke vzdálenější tyči překonal našeho brankáře. Od této chvíle domácí na hřisti jednoznačně dominovali, naopak nám docházely síly a působily jsme značně rozháraným dojmem. V druhé půli stojí z naší strany za zmínku pouze zakončení V.Šabaty, jehož střelu pod břevno dokázal vyrazit domácí brankář na roh. Naopak domácí si vypracovávali jednu šanci za druhou. Ve dvou situacích nás zachránila branková konstrukce, dvakrát nebyla domácím uznána branka z důvodu ofsajdu a v dalších akcích pak chyběl domácím krůček, aby dávali míč do naší prázdné branky. Do konce zápasu ještě dvakrát udeřil domácí nejlepší střelec T.Strečko, a proto skončil zápas jednoznačným vítězstvím domácích 6:1. Nedá se nic dělat, ale i ve třetím zápase jsme prohráli. V dalším kole nás čeká na našem hřišti tým Rakšic, který v loňské sezoně sestoupil z okresního přeboru, takže nás bude čekat další mimořádně těžký soupeř.