Vedrovice - Skalice 4:0 (2:0)

10. 9. 2017

G: F.Roubal 2, M.Patloka, J.Ševčík

Sestava hostů - R.Venhuda - R.Žitka, M.Kratochvíl, Mar.Kölbl, R.Gottlieb (35.M.Křepela 82 V.Křepela) - L.Bartuněk, L.Venhuda, J.Vacek, Jan Jonák - V.Šabata, M.Vyžrálek

Sestava domácích - T.Sikmund - T.Doležal, V.Burjan, J.Holý (78.M.Kolegar), P.Červínek - D.Větříček, M.Tomek (80.D.Novotný), M.Klečatský, J.Schovanec -  M.Patloka (66.J.Ševčík), F.Roubal

Další zápas jsme sehráli z důvodu posvícení ve Vedrovicích v sobotním dopoledni. Tento netradiční termín se projevil na naší sestavě, kdy z pracovních důvodů a nemoci absentovali tři hráči (R.Křepela, T.Kacký a M.Novotný). V první půli využili domácí vítězství při losu a vybrali si tak stranu s podporou větru. I díky tomu se hrálo povětšinou na naší obranné polovině. Domácí mohli jít do vedení hned po třech minutách, kdy se na našeho brankáře řítil domácí hráč, který si však v rozhodující fázi předkopl míč dále od nohy, a proto byl u míče dříve náš brankář. O chvíli později měli domácí další vyloženou šanci, když se jejich útočník dostal po přihrávce z křídla k zakončení z malého vápna, které však mířilo mimo naší branku. V 10.minutě se už domácí radovali z branky, když skákavou střelu z hranice vápna vyrazil náš brankář pouze před sebe a domácí Patloka z úhlu dorazil míč do naší poloodkyrté branky. Domácí byli i nadále aktivnějším týmem a nás od druhé branky uchránila branková konstrukce, a to když odkop našeho brankáře zachytil domácí středopolař, jehož lob z 30 metrů dopadl na břevno naší branky. Druhou branku tak přidali domácí v 30.minutě z brejkové situace, kdy domácí Roubal dostal přesnou přihrávku za obranu a svůj únik zakončil střelou k tyči. Po této brance jsme byli nuceni vystřídat R.Gottlieba a celkově přeskupit naše řady. Po této změně se převaha domácích utlumila a do konce poločasu se tak už nic významného nestalo. My jsme v první půli pořádně nezahrozili, nepřesnou střelou z hranice se prezentoval pouze V.Šabata, který měl možnost se dostat do příležitosti i po jednom z brejků, ale vítr zbrzdil letící míč, díky čemuž jej domácí obrana dostihla. Poločas tedy skončil vedením domácích 2:0.

Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale stejně jako v minulých zápasech nám dělalo problémy se dostat kvůli nepřesnostem do brankových příležitostí. Naopak po naších chybách jsme soupeři darovali další dvě branky. Hned na začátku druhé půli jsme měli šanci vstřelit kontaktní branku, když přímý kop L.Venhudy našel hlavu nabíhajícího M.Vyžrálka, který však v dobré pozici netrefil branku. Poté se hrál fotbal bez větších šancí na obou stranách, kdy domácí měli přece jenom více zakončení, ale ty nebyly nebezpečné. Výjimku tvořila samostatná akce jednoho z útočících hráčů, který se dostal až před našeho brankáře, ale ten mu výběhem zmenšil úhel a zabránil tak brance. Třetí branka tak byla k vidění v 70.minutě, když se po nedorozumění na naší obranné polovině dostal k míči Roubal, který se poté uvolnil v pokutovém území a střelou pod břevno nedal našemu brankáři šanci. O deset minut později přišlo další nedorozumění v komunikaci, kdy náš brankář vyběhl, ale svým odkopem trefil pouze dotírajícího Ševčíka, který poté dával míč do naší odkryté branky. Po této brance se stáhl do hloubi pole M.Vyžrálek, který nádherným pasem za obranu vyzval ke skórování J.Jonáka, který však při přehazování domácího brankáře minul branku. Zápas tedy skončil vítězstvím domácích 4:0. V dalším kole hostíme v neděli dopoledne na našem hřišti C tým Moravského Krumlova.