Loděnice - Skalice 1:3 (1:1)

27. 8. 2018

G: J.Duchoň - F.Gregor (bez asistence), M.Křepela (M.Vyžrálek), R.Křepela (M.Vyžrálek)

Žlutá karta: L.Venhuda

Sestava hostů - L.Klim - R.Žitka, M.Kratochvíl, Mar.Kölbl, R.Gottlieb -  R.Křepela, L.Bartuněk (80.R.Venhuda), L.Venhuda, F.Gregor - M.Křepela (70.J.Virgl), M.Vyžrálek

Sestava domácích - J.Lechner - S.Menšík, M.Adámek, D.Otoupal, M.Vaňura - J.Duchoň, D.Lyczak, J.Roháček, P.Juráček (46.D.Brázda) - P.Kovář, K.Kovařík (46.J.Furch)

V dalším zápase jsme zajížděli na půdu Loděnic. V zápase jsme z nejrůznějších důvodů postrádali R.Ševčíka, J.Vacka, J.Jonáka, V.Šabatu a V.Křepelu, a tak jsme k zápasu odjeli ve 13 hráčích. První půle nabídla bojovný zápas s málem brankových příležitostí, neboť oba týmy srážely nepřesnosti při útočných kombinacích. Hned první branková příležitost domácích ve 14.minutě skončila brankou, když v našem pokutovém území dostal přihrávku Duchoň, který tvrdou křižnou ránou nedal našemu brankáři šanci. Také naše první branková příležitost ve 21.minutě skončila brankou, a to když se po autovém vhazování dostal v pokutovém území k míči Mar.Kölbl, který se s míčem otočil a vyslal na branku domácích ránu, kterou domácí brankář vyrazil pouze k F.Gregorovi, který dorazil míč do branky domácích. Po této brance se dostal do velké šance nejlepší hráč domácích Duchoň, který udělal i kličku našemu brankáři, ale pokus domácího hráče zastavil skluzem R.Žitka. Z naší strany se připomněl M.Vyžrálek, jehož střelu zpoza vápna zneškodnil domácí brankář. Do konce půle stál ještě za zmínku přímý kop Roháčka, který L.Klim vyrazil na rohový kop, a naše standartní situace, po které dostal míč do domácí branky M.Kratochvíl, ale hlavní rozhodčí branku neuznal, neboť viděl faul M.Křepely na domácího brankáře. První půle tedy skončila remízou 1:1..

V úvodu druhé půle nás domácí zatlačili před naší branku, ale tuto převahu jsme přečkali, neboť dělovka Duchoně z přímého kopu rozezvonila pouze břevno naší branky. Naše první nebezpečná útočná akce v 61.minutě skončila naší brankou, když M.Vyžrálek přihrál do pokutového území M.Křepelovi, který na dlouhou nohu poslal míč přesně ke vzdálenější tyči domácí branky. O pět minut později přihrál M.Vyžrálek do křídla R.Křepelovi, který obešel domácího obránce a střelou vedle brankáře přidal naší třetí branku. Po těchto dvou brankách vrhli domácí všechny síly do útoku, díky čemuž vznikaly v jejich obraně okénka, které se nám však nepodařilo potrestat. Domácí brankář si musel poradit s povedenou ránou M.Vyžrálka z hranice šestnáctky, při jednom závaru domácí obránci zablokovali hned čtyři naše nebezpečné střely a v úplném závěru překopl ve vyložené pozici domácí branku M.Kratochvíl. Domácí se sice až do konce zápasu snažili vstřelit kontaktní branku, ale jejich útočné akce končili většinou nepřesným zakončením zpoza vápna. V tomto důležitém zápase jsme si tedy díky bojovnému výkonu připsali výhru 1:3, která je o to cennější, neboť se nám v zápase nedařilo. Příští neděli nás čeká další důležitý zápas v Troskotovicích, které zatím čekají na první body.