Skalice - Olbramovice 0:4 (0:2)

29. 4. 2019

G: - R.Čonka 2, K.Bloudíček, T.Hauerland

Žluté karty: J.Vacek, L.Bartuněk, R.Venhuda

Sestava domácích - L.Klim - L.Venhuda (70.Z.Šarközi), J.Vacek (65. R.Venhuda), Mar.Kölbl, R.Žitka - R.Křepela, V.Šabata, M.Křepela, M.Knap - L.Bartuněk (55. F.Gregor), M.Vyžrálek

Sestava hostů - P.Kohoutek - K.Novák, P.Pešík, T.Katolický, D.Mazur - T.Hauerland, J.Čepera, J.Dudák, R.Katolický (60.T.Vaculík) - K.Bloudíček, R.Čonka

V posledním ze série domácích zápasů jsme se utkali s týmem Olbramovic, kterému patří 3.místo tabulky. Začátek zápasu nabídl vyrovnaný boj, ale s přibývajícím časem se začala projevovat kvalita hostů. Úvodní náznaky příležitostí hostů jsme přečkali, ale ve 20.minutě se hosté dočkali branky. Jeden z hostů se dostal za záda naší obrany a běžel sám na našeho brankáře, který mu v pádu vykopl míč, ale míč se k naší smůle dostal pouze k dobíhajícímu Čonkovi, který střelou z 11 metrů uklidil míč do naší poloodkryté branky. O čtyři minuty později zvýšili hosté svůj náskok, a to když se po rohovém kopu dostal míč znovu k hostujícímu hráči, jehož přízemní centr na bližší tyč usměrnil do naší branky znovu Čonka. Krátce po těchto inkasovaných brankách jsme si vypracovali sérii rohových kopů a autových vhazování v blízkosti pokutového území hostů, po kterých jsme byli blízko vstřelení kontaktní branky. Po rohovém kopu M.Knapa poslal Mar.Kölbl hlavou oblouček ke vzdálenější tyči, kde obránce hostů stojící před brankovou čarou odhlavičkoval míč před dotírajícím L.Bartuňkem. Po následném rohovém kopu chyběl Mar. Kölblovi kousek, aby poslal míč do branky hostů. Do konce poločasu jsme se už nedostali k ohrožení branky hostů, naopak hosté mohli po jednom z brejků přidat třetí branku, ale obstřel hostujícího Čonky vyrazil L.Klim na rohový kop. Po první půli jsme tak prohrávali 0:2.

Do druhé půle jsme šli s cílem vstřelit kontaktní branku a pokusit se zdramatizovat zápas. V úvodu druhého poločasu jsme se dostali k několika autovým vhazováním v blízkosti hostujícího pokutového území, ale přes dobře fungující defenzívu hostů jsme se nedostali do zakončení. Náš odpor zlomili hosté definitivně v 53.minutě, kdy se na pravé straně dostával do příležitosti hostující Bloudíček, jehož střelu smolně ztečoval k bližší tyči L.Venhuda. Hosté byli v dalším průběhu zápasu lepším týmem a mohli přidat i další branky, ale dvě vyložené šance Bloudíčka zneškodnil L. Klim. Definitivní podobu výsledku zápasu dal v 80.minutě hostující Hauerland, který křižnou ranou napálil míč přesně do pravého horního rohu naší branky. Zápas tedy skončil zaslouženým vítězstvím hostů v poměru 0:4. V dalším zápase zajíždíme na půdu kvalitního týmu z Vlasatic