Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skalice - Troskotovice 1:2 (0:1)

15. 4. 2019

Skalice - Troskotovice 1:2 (0:1)

G: L.Bartuněk (J.Vacek) - M.Hořák, R.Gruna

Žluté karty: Mar.Kölbl

Sestava domácích - L.Klim - L.Venhuda (80.R.Venhuda), R.Žitka, Mar.Kölbl, R.Gottlieb - Z.Vostřel (60. L.Bartuněk) V.Šabata, J.Vacek, M.Knap (80.J.Virgl).- M.Křepela, M.Vyžrálek (82.Z. Šarközi)

Sestava hostů - B.Ondrůšek - V.Kolman, O.Kolman, Z.Bedřich, M.Hořák - M.Bělíček, R.Gruna, L.Wodecki, L.Juriga - M.Paško

Ve čtvrtém jarním zápase jsme se na našem hřišti střetli s týmem Troskotovic. I když jsme se oproti minulému zápasu sešli v opticky silnější sestavě a náš soupeř přijel pouze v 10 hráčích, zápas skončil naší první jarní porážkou. Začátek zápasu nabídl vyrovnaný fotbal s více šancemi na naší straně. Do první vyložené šance se dostal M.Křepela, kterého však vychytal hostující brankář Ondrůšek. Také náš druhý útočník M.Vyžrálek běžel sám na hostujícího brankáře, ale zakončení našeho hráče skončilo tentokrát vedle branky. Blízko brance jsme byli i po rohovém kopu, který M.Knap téměř zatočil až do hostující branky. Na straně hostů se do vyložené šance dostal Juriga, který však v dobré pozici zamířil mimo tři tyče. První branka zápasu byla k vidění ve 30.minutě, kdy přímý kop z velké vzdálenosti zatočil hostující Hořák přesně k tyči, čímž překvapil našeho brankáře. O chvilku později se L.Klim vytáhnul proti pumelenici jednoho z hostů zpoza vápna, kterou s vypětím všech sil vyrazil na rohový kop. Od této chvíle byla k vidění naše nejlepší pasáž v zápase, během které jsme hosty až do konce poločasu zatlačili před vlastní pokutové území. Výsledkem této převahy byl faul na M.Vyžrálka, po kterém hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop. Hostující Ondrůšek však pokutový kop V.Šabaty zneškodnil, a proto se šlo do kabin za jednobrankového vedení hostů. 

Ve druhé půli jsme chtěli navázat na výkon z konce poločasu, ale to se nám bohužel nepodařilo. Druhá půle nabídla bojovný zápas bez větších brankových příležitostí. Ze strany hostů zahrozil Bělíček, který křižnou střelou minul naší branku, a Gruna, jehož přízemní ránu L.Klim vyrazil. Naše největší příležitost k vyrovnání přišla poté, co L.Bartuněk nacentroval míč na M.Vyžrálka, ale pokus našeho útočníka byl ztečován, díky čemuž jej hostující brankář vyrazil. Rozhodující moment zápasu přišel v 80.minutě, kdy se míč dostal k hostujícímu Grunovi, který střelou z 22 metrů překonal našeho brankáře. V úplně samém závěru zápasu se také nám podařilo vstřelit branku, a to když J.Vacek pěkným pasem našel rozběhnutého L.Bartuňka, který napálil míč pod břevno hostující branky. Tato branka však již nemohla nic změnit na vítězství hostů v tomto zápase. Bohužel se opět ukázalo, že se nám v zápasech proti soupeřům hrajícím v 10 hráčích dlouhodobě nedaří. Ztrátu z tohoto zápasu se budeme snažit odčinit hned v následujícím zápase proti Jamolicím, který sehrajeme znovu na našem hřišti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář