2. 9. 2019

Olbramovice - Skalice 3:3 (0:1)

G: M.Hartman 3 - M.Vyžrálek (L.Horák), M.Vyžrálek (M.Křepela), M.Vyžrálek (R.Křepela)

Žluté karty: Mar.Kölbl, V.Čech

Sestava hostů - R.Venhuda - R.Žitka, J.Vacek (46.V.Čech), Mar.Kölbl, R.Gottlieb - R.Křepela, M.Křepela (80.M.Kratochvíl), L.Horák, F.Gregor - M.Knap (85.J.Virgl), M.Vyžrálek

Sestava domácích - A.Haken - P.Pešík, R.Světlík, D.Mazur, A.Novák - M.Staněk (70.M.Ondráček), K.Novák, T.Hauerland, T.Vaculík - R.Čonka (60.M.Hartman), P.Kohoutek

Po kontumační výhře proti Moravskému Krumlovu C jsme další zápas sehráli v Olbramovicích. V zápase jsme se museli vypořádat s pár absencemi, ale i přesto jsme se k zápasu sešli v hojném počtu. V první půli drželi domácí více míč na svých kopačkách, ale nebezpečnějším týmem jsme byli my. Jako první však zahrozili hned ve 2.minutě domácí, kdy střelu k tyči zpoza vápna musel R.Venhuda vyrazit na rohový kop. Na tuto příležitost jsme odpověděli po autovém vhazování, kdy míč propadl k M.Vyžrálkovi, který ale pouze vyprášil rukavice domácího brankáře. Další velkou šanci nám nabídl špatnou rozehrávkou domácí Pešík, který přihrál M.Knapovi, jehož střela z velkého vápna však minula domácí branku. Zhruba ve 28 minutě utekl domácí obraně L.Horák, který však svým zakončením rozvlnil pouze boční síť. Branky jsme se tedy dočkali až v 33.minutě, kdy L.Horák poslal do úniku M.Vyžrálka, který placírkou přehodil vyběhnutého brankáře domácích. První půle tak skončila našim jednobrankovým vedením.

Ve druhé půli domácí zvýšili svou aktivitu a zatlačili nás před naše pokutové území. V 54.minutě jsme zaútočili do otevřené domácí obrany a po přihrávce L.Horáka běžel M.Vyžrálek sám na domácího brankáře, který však našeho útočníka vychytal. V 64.minutě jsme už zvýšili svůj náskok, kdy M.Křepela prodloužil hlavou míč za sebe na nabíhajícího M.Vyžrálka, který tentokrát procedil míč za záda domácího brankáře. Po této brance domácí ještě více zvýšili svou aktivitu a podařilo se jim vstřelit kontaktní branku. Po centru z levé strany přiťukl jeden z domácích hlavou míč Hartmanovi, který přízemní střelou k tyči z deseti metrů nedal šanci našemu brankáři. Tato branka domácí ještě více nakopla, ale nám se naštěstí v 77.minutě podařil ukázkový brejk, kdy R.Křepela vyvezl míč, vyhnul se ostrému skluzu domácího obránce a předal míč M.Vyžrálkovi, který svůj úprk zakončil střelou, která zapadla ke vzdálenější tyči domácí branky. V 81.minutě však přišla chyba našeho brankáře, který svým výkopem trefil v blízkosti pokutového území clonícího Pešíka, od kterého míč doplachtil na břevno, od kterého se míč odrazil před naší branku, kde jej hlavou do naší branky uklidil domácí Hartman. Poté jsme přečkali několik standartních situací a rohových kopů domácích a už se zdálo, že zápas dovedeme k vítězství, ale v 92.minutě obral domácí záložník u koncové čáry o míč R.Žitky a následný centr na zadní tyč našel hlavu Hartmana, který poslal míč do protipohybu našeho brankáře. Ihned po rozehrávce z půlící čáry jsme poslali dlouhý míč na nabíhajícího R.Křepely, který vybojoval standartní situaci v blízkosti pokutového území domácích. Přímý kop rozehrál M.Vyžrálek, který našel nabíhajícího F.Gregora, jehož hlavičku z malého vápna však domácí brankář dokázal vyrazit a následný odražený míč se nám už nepodařilo dotlačit do domácí branky. Zápas tedy nakonec skončil remízou 3:3. Velká škoda, že se nám tento vyhraný zápas nepodařilo kvůli našim chybám dovést do vítězného konce. Příští týden nás čeká na domácím hřišti zápas s nováčkem soutěže, a to rezervou Višňové.