Trstěnice - Skalice 2:4 (1:3)

Goly : L.Bartuněk (odr.míč), Mich. Kölbl (R.Gottlieb), M.Vyžrálek (T.Svoboda), K.Tapšík (Zd.Svoboda st.)

Žluté karty -

Sestava: R.Sysel - K.Tapšík, M. Bílý st., Zd.Svoboda st., Mar. Kölbl - R.Gottlieb, M.Kratochvíl, L.Bartuněk, T.Svoboda (60.M.Hlávka) - Mich.Kölbl, M.Vyžrálek.

Na dlouho očekávané derby jsme měli tradičně problémy se sestavou. Dokonce to vypadalo, že se ani nesejdem, ale naštěstí nás nakonec i díky výpomoci Hlávky z dorostu bylo 12. Chyběli Venhuda, V.Křepela, J.Neuman (nemoc), L.Klim, A.Hlávka (prac. povinnosti). Hned v první minutě měli domáci velkou šanci, kdy se jejich útočník řítil z úhlu na Sysla, který však dobře zmenšil úhel a střelu vyrazil. V dalším průběhu první půlky jsme sice byli aktivnější, ale i hosté byli nebezpeční z brejků. Šancí jsme však měli více my. První gol padl po rohu Vyžrálka, kdy se dostal k hlavičce Tapšík jeho střelu brankář vyrazil, ale Bartuněk jí dorazil do sítě. O chvíli později jsme vedli už 2:0, kdy Mich. Kölbl vystřelil pod břevno a brankář sice na jeho střelu sáhl, ale míč skončil i tak v síti. Chvíli před koncem jsme po špatné malé domů dali šanci hostujícímu útočníkovi, který udělal se štěstím kličku Syslovi a zkorigoval výsledek. V poslední minutě první půlky však Vyžrálek naběhl na nákop Svobody, byl u míče dřív než obránci a tváří v tvář brankáři vystřelil na zadní tyč a zvýšil na 3:1. Druhá půlka se nám už nepodařila podle našich představ, hosté nás přehrávali. My jsme měli také možnosti na zvýšení náskoku z brejků, ty jsme však neproměnili a hosté svůj tlak zaslouženě korunovali golem na 3:2. V té době chybělo do konce 15 minut. Klíčový okamžik nastal o chviličku později, když hostující útočník odmítl vyrovnání, když po zaváhání obránce běžel sám na Sysla, který však zmenšil úhel a útočník vystřelil pouze vedle branky. V poslední minutě nás uklidnil Tapšík, který se dostal za vápnem k míči a přesnou střelou překonal domácího brankáře počtvrté.